RSS not configured

Facebook
RSS

Co zrobić, aby wreszcie zażegnać kłopoty z seksem?

Komentowanie nie jest możliwe
kwi - 10 - 2016
admin

Życie seksualne Polaków jest w zasadzie średnie. Wcale nie jest powiedziane, że jesteśmy najgorsi w Europie, ale daleko dla nas do przykładowo Hiszpanów. Zapewne duży wpływ na poziom satysfakcji z życia erotycznego ma pogoda w Polsce bądź kuchnia. W końcu to żadna tajemnica, że w gorących państwach ludzie są generalnie bardziej szczęśliwi, mają o wiele lepszą formę. To wszystko sprawia, że seks statystycznego Greka jest lepszy, aniżeli zbliżenia Polaka czy Norwega. Chociaż naturalnie to nadmierne generalizowanie, więc Polacy nie powinni popadać w kompleksy.
Szczególnie, że własne życie erotyczne spokojnie można poprawić! Jak? Cóż, są takie pozycje seksualne, o których zapewne nawet nie słyszeliśmy. Warto przy każdym seksie poznawać choćby jedną. Pewnie dzięki poznawaniu pozycji erotycznych będziemy mieli okazję być o wiele bardziej szczęśliwym kochankiem. Także ważnym zjawiskiem, z którym trzeba starać się walczyć, jest zbyt wczesny wytrysk. Naturalnie raz na jakiś czas wczesny wytrysk może się zdarzyć dla każdego człowieka. Jednak w zasadzie kontrola wytrysku to coś co powinien opanować każdy facet, który chciałby dogonić swojej partnerce. To akurat na 100% pewne.
źródło: http://www.polandinfo.pl, http://radomkulturalny.com.pl, www.produktyzportugalii.pl, www.domrat-nieruchomosci.pl

Comments are closed.

zarządzanie nieruch

Kilkanaście lat temu duża grupa Polaków ulokowało swoje nadwyżki pieniężne ...